Menvereniging de Kraaienmenners

2017

datum activiteit
10 en 11 maart 2017

 

Indoor Kampioenschappen Dressuur, District Noord, locatie: Sunrise Stables te Assen.

De Kampioenschappen worden verreden op:
Vrijdagavond 10 maart, aanvang 19:00 uur
Zaterdag        11 maart, aanvang   8:00 uur

Toegang: vrij

STARTLIJST Mendistrict Noord Indoor Kampioenschap Dressuur

10-03-2017 * paard * M en ZZ enkelspan en B – ZZ dubbelspan

De starttijden zijn VOORLOPIGE tijden. Bij uitval schuift het op.

nr. tijd

Menner

Paard

1–19:00

Marielle Van Benthem

Camiel

1-pa

M

58

2–19:08

Tonnie Cazemier

Floyd

1-pa

M

58

3–19:16

Marijke Meeuwissen – Cornelissen

Falina TN

1-pa

M

58

4–19:24

Xander Tuitjer

Ruurd Van Ravenswoud

1-pa

M

58

5–19:32

Angela Hoekman

Stal Hettinga’s Doutzen

1-pa

M

58

6–19:40

Mine Reitsma – Wester

Heiltsje B.R.

1-pa

M

58

7–19:48

Lysbeth De Boer – Hettinga

Wytske

1-pa

M

58

8–19:56

Simone Ebbekink

Yk Arjan

1-pa

M

58

9–20:04

Ito Werkman

Jelmer Vito H.

2-pa

ZZ

68

10–20:12

Susan Bouwman – Wind

Minne Van De Egberdina Hoeve Egberdina’s Henk

2-pa

B

54

11–20:20

Erwin Pruim

Flore M Jolanda van de Egberdina Hoeve

2-pa

B

54

–20:28

pauze (15 min.)

12–20:43

Marjet Westerhoff – Feunekes

Belandro

1-pa

ZZ

66

13–20:51

Nienke Schrale

Mike

1-pa

ZZ

66

14–20:59

Gonne Dijkstra

Angelina E

1-pa

ZZ

66

15–21:07

Ria Hettinga

Izaak Fan De Klaster

1-pa

ZZ

66

16–21:15

Hette Jellema

Drys

1-pa

ZZ

66

17–21:23

Ito Werkman

Jelmer

1-pa

ZZ

66

18–21:31

Harry Streutker

Yk Arjan Dempsey Jw

2-pa

M

60

19–21:39

Susan Bouwman – Wind

Egberdina’s Arwyn Claes

2-pa

B

54

Voorlopige versie 04-03-2017

STARTLIJST Mendistrict Noord Indoor Kampioenschap Dressuur 11-03-2017

Voorlopige versie van 06-03-2017. De starttijden zijn VOORLOPIGE tijden. Bij uitval schuift het op.

Pony’s – L enkelspan * B tweespan * B – ZZ vierspan

nr.– tijd

Ruiter

Pony

Kl.

Cat.

1–08:00

Annechien Pol

Kastanjehof Ilian

L

1-po

56

2–08:08

Martje Witvoet

Jupiter

L

1-po

56

3–08:16

Pieter Kalis

Myke

L

1-po

56

4–08:24

Mirjan Stadman

Ijsselvliedts shy charmer

L

1-po

56

5–08:32

Sigrid Ebbinge – Van Dijk

Windhoek’s Cosmo

L

1-po

56

6–08:40

Ernst Huizing

Amira Van Bolmeer

L

1-po

56

7–08:48

Sietske Flobbe

Jupiter

L

1-po

56

8–08:56

Andries Emmink

Runehoeve’s Mara

L

1-po

56

9–09:04

Koen De Wit

Welshrijk’s Shin-chan

L

1-po

56

10–09:12

Melissa Ten Caat

Tamme V. Archàngel

L

1-po

56

11–09:20

Annechien Pol

Phanette’s Nnenna

L

1-po

56

12–09:28

Alie Boekelo

Max

L

1-po

56

13–09:36

Geja Emmink

Runehoeve’s Mara

L

1-po

56

14–09:44

Petra Hoeksema

Boris v.d. Hoge Wegen

L

1-po

56

15–09:52

Foekje Van der Meulen – Schotanus

Trefynys Maestro

L

1-po

56

16–10:00

Dieke Slingerland

Rujas Dilly

L

1-po

56

17–10:08

Sietske Flobbe

Havehoeve’s Boy

L

1-po

56

18–10:16

Sandra Gelderman

Welshrijk’s Mulan

L

1-po

56

19–10:24

Joris Wouda

Sjon

L

1-po

56

20–10:32

Melanie Dekker

Kastanjehof Crystal

L

1-po

56

21–10:40

Melissa Ten Caat

Beauty

L

1-po

56

22–10:48

Ellen Wijdenes

Roos

L

1-po

56

23–10:56

Martje Witvoet

Havehoeve’s Boy

L

1-po

56

24–11:04

Veerle Boomgaard

Chakothay

L

1-po

56

–11:12

pauze (15 min.)

25–11:27

Roelf Lamein

Highlight, Optimist Silver, Nyewold’s Karlo

L

4-po

56

26–11:35

Laura Doornbos

Windhoek’s Guido Frongoch Jason

B

2-po

54

27–11:43

Chantal Westerhof

Damke’s Alwin Snuitje

B

2-po

54

28–11:51

Petra Hoeksema

Boris v.d. Hoge Wegen Bob v. Nieuwenhuis

B

2-po

54

29–11:59

Janneke Gelderman – Emmink

Welshrijk’s Mulan Runehoeve’s Mara

B

2-po

54

30–12:07

Joris Wouda

Sjon Sjaak

B

2-po

54

31–12:15

Ramon Oosterveld

Oltewolde’s Armando Wolberg’s Componist

B

2-po

54

32–12:23

Melanie Dekker

Rotgers Thymen Kastanjehof Crystal

B

2-po

54

33–12:31

Tita Huizing – Rozema

Kasper Van Bolmeer Nicolina V.d. Paardehoeve

B

2-po

54

34–12:39

Andries Emmink

Runehoeve’s Mara Welshrijk’s Mulan

B

2-po

54

35–12:47

Hindriëtta Lamein

Kastanjehof Jip Nyewold’s Karlo

B

2-po

54

STARTLIJST Mendistrict Noord Indoor Kampioenschap Dressuur 11-03-2017

Voorlopige versie van 06-03-2017. De starttijden zijn VOORLOPIGE tijden. Bij uitval schuift het op.

Pony’s – B enkelspan * L – ZZ tweespan * M enkelspan * Z – ZZ enkelspan

nr.– tijd

Ruiter

Pony

Kl.

Cat.

1–12:55

Marlyce De Weerd

Bjornclenn Van De Mast

B

1-po

54

2–13:03

Sandra Schuiling

Weltevreden’s Golden Gril

B

1-po

54

3–13:11

Erna Moorlag

Wheemhoeve’s Zizi Top

B

1-po

54

4–13:19

Luc Smant

Orchid’s Tessa

B

1-po

54

5–13:27

Jille Groeneveld

Wester

B

1-po

54

6–13:35

Petra Hoeksema

Bob v. Nieuwenhuis

B

1-po

54

7–13:43

Astrid Ufkes

Isabelle

B

1-po

54

8–13:51

Iris Jimmink

Cyrianne

B

1-po

54

9–13:59

Linda Spittje – Sanneman

Ricardo

B

1-po

54

10–14:07

Pieter Douma

Zwaantjes Janneman

B

1-po

54

11–14:15

Chantal Westerhof

Snuitje

B

1-po

54

12–14:23

Mariska De Wit

Vennebos Laughing Soulmate

B

1-po

54

13–14:31

Brenda Kaptein

Damke’s Alwin

B

1-po

54

14–14:39

Hindriëtta Lamein

Kastanjehof Jip

B

1-po

54

15–14:47

Alie Boekelo

Black Diamond’s Purdy

B

1-po

54

16–14:55

Laura Doornbos

Frongoch Jason

B

1-po

54

17–15:03

Joke Humalda

Sanghorst Alexia

B

1-po

54

18–15:11

Iris Jimmink

Our Dream Flower

B

1-po

54

19–15:19

Pamela Schraal

Elegant

B

1-po

54

–15:27

pauze (15 min.)

20–15:42

Klaas De Haan

Master Natz

ZZ

2-po

68

21–15:50

Koen De Wit

Sjonnie Welshrijk’s Shin-chan

Z

2-po

64

22–15:58

John De Wilde

Nicole Emy

M

2-po

60

23–16:06

Melissa Ten Caat

Tamme V. Archàngel Beauty

L

2-po

56

24–16:14

Fenny Klunder

Zwanehoef’s Dexter FK

M

1-po

58

25–16:22

Laura Doornbos

Windhoek’s Guido

M

1-po

58

26–16:30

Anita Van Zeben – Olsen

Emma

M

1-po

58

27–16:38

Jeannette Rijpkema

‘t Koetshuis Hamish

M

1-po

58

28–16:46

Melanie Dekker

Rotgers Thymen

M

1-po

58

29–16:54

Ronald Prak

Just My Lady Tamara

M

1-po

58

30–17:02

Manouk Boer

Flemingh

M

1-po

58

31–17:10

Klaas De Haan

Master

M

1-po

58

32–17:18

Marianne Wijdenes

Roos

ZZ

1-po

66

33–17:26

Foekje Van der Meulen – Schotanus

Joarmerhoeve’s Cupido

ZZ

1-po

66

34–17:34

Hette Jellema

Vrijzicht`s Angel

ZZ

1-po

66

35–17:42

Annemarie Brontsema – Klont

Bliksem Mc Queen

Z

1-po

62

36–17:50

Francisca Den Elzen – Douwes

Bart Blom

Z

1-po

62

Voorlopige versie van 06-03-2017

STARTLIJST Mendistrict Noord Indoor Kampioenschap Dressuur 11-03-2017

Voorlopige versie van 06-03-2017. De starttijden zijn VOORLOPIGE tijden. Bij uitval schuift het op.

Paarden – B enkelspan * L enkelspan * Z enkelspan

nr.– tijd

Ruiter

Paard

Kl.

Cat.

1–17:58

Marjet Westerhoff – Feunekes

Hercules

B

1-pa

54

2–18:06

Koerina Dijkstra

Lutske Bernou fan ‘e Ies

B

1-pa

54

3–18:14

Rosalie Rooze

Dunya

B

1-pa

54

4–18:22

Xander Tuitjer

Fantasy

B

1-pa

54

5–18:30

Angela Hoekman

Jort

B

1-pa

54

6–18:38

Betsie Van der Ploeg

Glencovitt Aisling

B

1-pa

54

7–18:46

Rolinda Neuwitter

Balou

B

1-pa

54

8–18:54

Ronald Prak

Tiemen

B

1-pa

54

9–19:02

Tobias Ferwerda

Jolien oet Scharmer

B

1-pa

54

10–19:10

Daan Goekoop

Scheerdonk’s Body

L

1-pa

56

11–19:18

Geke Oosting

Elroy

L

1-pa

56

12–19:26

Hans Nijwening

Balou

L

1-pa

56

13–19:34

Alie Boekelo

Tiemen

L

1-pa

56

14–19:42

Ria Hettinga

Maeije Blomke fan Stal Redia

L

1-pa

56

15–19:50

Susan Bouwman – Wind

Egberdina’s Marjet

L

1-pa

56

16–19:58

Nienke Schrale

Bommelsteyn’s Wolfert

L

1-pa

56

17–20:06

Udo De Haan

Het Swarte Paert Isabella

L

1-pa

56

18–20:14

Pieter Okkema

Namke Noor

Z

1-pa

62

–20:22

pauze (15 min.)

19–20:37

Sale Visser

Hiltsje fan ‘e Alde Ryd

Z

1-pa

62

20–20:45

Gjalt jan Jansma

Dandy Jane

Z

1-pa

62

21–20:53

Atsje Van der Ploeg

Dirk

Z

1-pa

62

22–21:01

Francisca Den Elzen – Douwes

Albrecht’s Hoeve’s Lars

Z

1-pa

62

23–21:09

Ria Hettinga

Xander

Z

1-pa

62

24–21:17

Susan Bouwman – Wind

Juwiel H fan Lutke Peinjum

Z

1-pa

62

25–21:25

Pieter Okkema

Rimkje van de Noeste Hoeve

Z

1-pa

62

26–21:33

Daan Goekoop

Symfonie

L

1-pa

56

27–21:41

Bart Kroon

Davinci

L

1-pa

56

28–21:49

Trieneke De Jager

The Wizard Of Oz

L

1-pa

56

29–21:57

Jack Pulles

Aladin

L

1-pa

56

30–22:05

Arie Bouwman

Kaay van de Oostwal

L

1-pa

56

31–22:13

Udo De Haan

Het Swarte Paert Lourenske

Z

1-pa

62

32–22:21

Tineke Hettinga

Theunie

Z

1-pa

62

33–22:29

Sale Visser

Mozart fan Hickaerd

Z

1-pa

62

34–22:37

Susan Bouwman – Wind

Kyra van Bûterheideveld

Z

1-pa

62

35–22:45

Pieter Okkema

Kije van Den Noeste Hoeve

Z

1-pa

62

Voorlopige versie van 06-03-2017


Copyright © 2013. All Rights Reserved.